SEDBERGH VISILCIA 43821 EGLO
5,750.00 рсд
SATELLA VISILICA 54312-4H GLOBO LIGHTING
5,600.00 рсд
SABINAR VISILICA 900163 EGLO
| Brend | |
| Šifra proizvoda | 900163 |
| Materijal kućišta | čelik, drvo |
| Boja kućišta | crno braon |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Sa sijalicama | Ne |
| Sijalično grlo | E27 |
| Garancija | 2 godine |
10,900.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
Šifra proizvoda:
900163
Kategorije: Dekorativne visilice, Noviteti, Visilice
| Visina artikla | 1.100 mm / 43,31 in |
| Prečnik artikla | 400 mm / 15,75 in |
| Neto težina | 1,43 kg |
| Klasa zaštite | 2 |
| Mrežni napon | 220-240V, 50/60Hz |
| Radni napon | 220-240V, 50/60Hz |
| Vrsta prekidača | bez prekidača |
| Baterija | Ne |
Fumagalli Made in Italy