Pravougaoni zidni reflektor SATELLA je svestran reflektor koji impresionira svojim elegantnim dizajnom. Cilindrični abažur sa kristalnim izgledom daje ovom reflektoru elegantnu notu i omogućava privlačnu distribuciju svetlosti. Reflektor se može rotirati i zakretati, što omogućava individualno usmeravanje svetla. Telo je izrađeno od mat metala u kafenoj boji u kombinaciji sa crnim hromom, što reflektoru daje moderan izgled. Abažur od metala u kafenoj boji i dimljenog stakla sa kristalnim efektom upotpunjuje visokokvalitetan dizajn SATELLA reflektora. Praktični prekidač na artiklu omogućava jednostavno i praktično rukovanje. Ovaj reflektor je idealan za osvetljavanje određenih područja u dnevnoj sobi, spavaćoj sobi ili hodniku, dok istovremeno dodaje stilsku notu prostoru. Sa reflektorom SATELLA, možete se osloniti na kombinaciju funkcionalnosti i estetike u svom domu.
2,000.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
| Tehničke informacije | Detalji |
|---|---|
| Grlo za sijalicu | E14 |
| Snaga | max. 40 W |
| Sijalica uključena | Ne |
| IP zaštita | IP20 |
| Klasa zaštite | Klasa 1 |
| Napon | 230 V |
| Karakteristike | |
| Širina | 70 mm |
| Visina | 120 mm |
| Dužina | 125 mm |
| Dimabilnost | zavisi od sijalice |
| Boja | kafa boja, dim siva, crno-hromirana |
| Materijal | Staklo, Metal |
| Prekidač | Uključen |
| Prečnik abažura | 70 mm |
Globo Rasveta: Austrijski Dizajn i Vrhunski Kvalitet u Vašem Domu
Dobrodošli u svet gde se vrhunska estetika susreće sa najnovijom LED tehnologijom. Globo Lighting, osnovan 1998. godine u Austriji, danas predstavlja jedan od vodećih evropskih brendova u svetu dekorativne rasvete. Sa prisustvom u preko 60 zemalja, Globo je sinonim za pouzdanost, inovaciju i dizajn koji postavlja standarde.
https://www.globo-lighting.com/en/ https://globo-rasveta.rs/ESTO i GLOBO: Partnerstvo od poverenja u Srbiji
Kao direktan odgovor na potrebe našeg tržišta, firma ESTO Rasveta doo iz Beograda već 18 godina uspešno uvozi i distribuira Globo asortiman. Naše dugogodišnje iskustvo (od 2008. godine) garantuje vam:
Investirajte u rasvetu koja traje. Unesite evropski sjaj u svoj prostor uz Globo i Esto modele.
Fumagalli Made in Italy