| Šifra proizvoda | 20005955 |
| Materijal kućišta | Plastika |
| Boja kućišta | Crna |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Tip sijalice | LED |
| Radni napon | 220V |
| Snaga | 24W |
| Boja svetla | 4000K |
| Dimenzije | Ø400mm |
| Garancija | 2 godine |
3,500.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.