VESTA 536 VISILICA 1*G9 CRNA HOME LIGHT
4,950.00 рсд Originalna cena je bila: 4,950.00 рсд.3,500.00 рсдTrenutna cena je: 3,500.00 рсд.
GRISOLIA 901211 LED PODNA LAMPA EGLO
8,400.00 рсд
| Brend | |
| Lumen kompletan | 2900 |
| Kelvin kompletan | 3000 |
| Materijal kućišta | čelik, aluminijum |
| Boja kućišta | svetlo braon |
| Materijal stakla/senke | plastika |
| Boja stakla/senke | bela |
| Stepen zaštite | – |
| Izvor svetlosti 1 | Uključen |
| Tip grla lampe 1 | LED |
| Garancija | 5 godina |
| Klasa energetske efikasnosti (EEI) | E |
| Broj materijala | 901103 |
9,400.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
Šifra proizvoda:
901103
Kategorije: Led plafonske lampe, Led rasveta, Noviteti, Plafonjere i plafonski lusteri
| Tehničke informacije | |
|---|---|
| Izmena svetlosnog izvora/drivera | LED + driver može da se zameni od strane stručnjaka |
| Klasa zaštite | 1 |
| Napon mreže | 220-240V, 50/60Hz |
| Vrsta prekidača | Bez prekidača |
| Baterija | Nema |
| Dužina proizvoda | 680 mm / 26.77 inča |
| Širina proizvoda | 280 mm / 11.02 inča |
| Visina proizvoda | 140 mm / 5.51 inča |
| Neto težina | 0.50 kg |
EGLO Rasveta: Austrijski Lider u Modernom Dizajnu
Unesite svetske trendove u svoj dom uz EGLO. Jedan od najuspešnijih brendova dekorativne rasvete na svetu. Osnovan 1969. godine u Austriji, EGLO je danas sinonim za moderan dizajn, vrhunsku završnu obradu i funkcionalna LED rešenja koja transformišu svaki prostor. https://www.eglo.com/rs/
Bilo da tražite kultne visilice, diskretne plafonjere ili spoljnu rasvetu otpornu na sve vremenske uslove. EGLO je izbor koji ne izlazi iz mode.
Fumagalli Made in Italy