| Brend | MITEA Lighting |
| Šifra | 109256 |
| Barkod | 8605031469226 |
| Osnovno pakovanje | 1.00 kom |
| Artikal | LED visilica |
| LED tip | SMD |
| Boja | Mat crna + bakar |
| Radni napon | 220~240V |
| Snaga (procenjena) | 6W |
| Potrošnja električne energije | 6 kWh / 1000h |
| Energetska efikasnost (2019.) | E |
| Svetlosni flux (nom.) | 720 lm |
| Temperatura boje svetlosti | 3000 K (Toplo bela) |
| CRI (indeks reprodukcije boje) | ≥80 (Ra) |
| IP zaštita | IP20 |
| Materijal | Metal + staklo |
| Stepen električne zaštite | Klasa I |
| Način montaže | Na plafon |
| Dimabilnost | Ne |
| ON-OFF ciklus prekida | 15.000 x |
| Garancija | 3 godine |
8,190.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
Shadow map9504-1 6W 3000K mat crna+smoky led visilica je moderna LED visilica u kombinaciji bronze i amber stakla. Donosi toplinu i eleganciju u svaki enterijer. Sa prijatnim toplobelim svetlom, idealna je za dnevne sobe, trpezarije ili moderne kancelarije. Spoj metala i stakla čini je sofisticiranim detaljem koji se lako uklapa u savremeni stil uređenja.
Mitea Lighting: Najbolji Odnos Cene i Kvaliteta
Ukoliko tražite pouzdana i moderna rešenja za osvetljenje vašeg doma ili poslovnog prostora, Mitea Lighting je pravi izbor za vas. Kao jedan od najprisutnijih brendova na našem tržištu, nudi širok asortiman LED panela, plafonjera i tehničke rasvete koja spaja funkcionalnost sa savremenim dizajnom. https://matejic.rs/
Modernizujte svoj prostor uz Mitea modele – ekonomično rešenje koje ne pravi kompromis sa kvalitetom svetlosti.
Fumagalli Made in Italy
