SINA BELA 2M TROFAZNA BY40-00220 BRAYTRON
4,500.00 рсд
SINA CRNA 2M TROFAZNA BY40-00221 BRAYTRON
4,500.00 рсд
| Šifra | BY40-00211 |
| Brend | Braytron |
| Artikal | Šina |
| Boja | Crna |
| Materijal | Metal |
| IP Zaštita | IP20 |
| Napon | 220-240V |
2,200.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
Šifra proizvoda:
BY40-00211
Kategorije: Šine, Šinska rasveta, Trofazna šinska rasveta
| Karakteristike | Vrednost |
|---|---|
| Naziv |
BRY-1M-TROFAZNA-CRNA-ALU ŠINA
|
| Dimenzije | |
| – Dužina | 1005 mm |
| – Širina | 32 mm |
| – Visina | 36 mm |
| – Težina | 760 gr |
Braytron Rasveta: Napredna LED Tehnologija i Efikasnost
Kao rezultat decenijskog fokusa na inovacije, brend Braytron se pozicionirao kao jedan od lidera u proizvodnji i distribuciji savremenih LED rešenja. Kroz rad preduzeća Braytron, ovaj brend obezbeđuje vrhunski kvalitet i energetsku efikasnost za širok spektar potreba. Od modernih domova do kompleksnih industrijskih objekata.
Odgovoran pristup proizvodnji i stroga kontrola kvaliteta čine Braytron modele prvim izborom za one koji traže pouzdanost i uštedu.
Fumagalli Made in Italy