| Šifra | BH04-10601 |
| Brend | Braytron |
| Artikal | Šinski reflektor |
| Grlo | GU10 |
| Boja | Crna |
| Materijal | Metal |
| IP Zaštita | IP20 |
| Napon | 220-240V |
1,350.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
Šifra proizvoda:
BH04-10601
Kategorije: Šinska rasveta, šinska rasveta monofazna
| Karakteristike | Vrednost |
|---|---|
| Naziv |
BRY-BETA-TR2-CRNI-GU10-MONOFAZNI-ŠINSKI REFLEKTOR
|
| Dimenzije | |
| – Prečnik | 57 mm |
| – Dužina | 100 mm |
| – Visina | 156 mm |
| – Težina | 154 gr |
Braytron Rasveta: Napredna LED Tehnologija i Efikasnost
Kao rezultat decenijskog fokusa na inovacije, brend Braytron se pozicionirao kao jedan od lidera u proizvodnji i distribuciji savremenih LED rešenja. Kroz rad preduzeća Braytron, ovaj brend obezbeđuje vrhunski kvalitet i energetsku efikasnost za širok spektar potreba. Od modernih domova do kompleksnih industrijskih objekata.
Odgovoran pristup proizvodnji i stroga kontrola kvaliteta čine Braytron modele prvim izborom za one koji traže pouzdanost i uštedu.
Fumagalli Made in Italy
