| Brend | Home Light – dekorativna rasveta |
| Model / Tip | SOLEA 11 |
| Nazivni napon | 220-240V AC / 50/60Hz |
| Nazivna snaga | 10 W |
| Temperatura boje svetlosti | 3000 K |
| Svetlosni fluks | 1300 lm (130 lm/W) |
| Izvor svetlosti | LED |
| Dimabilnost | Ne |
| Boja artikla | Crna |
| Materijal | Aluminijum |
| Dimenzije | 200 x 50 mm; h – 600 mm |
| Način / tip montaže | Nadgradna |
| Indeks reprodukcije boje (CRI) | ≥80 (Ra) |
| Temperatura okruženja (ºC) | -10 °C do +45 °C |
| Prosečan radni vek | 30 000 h na 25° C |
| Energetska efikasnost | A+ |
| Stepen električne zaštite | Klasa I |
| IP zaštita | IP 20 |
5,400.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
Kompaktna zidna lampa sa 10W LED tehnologijom pruža kvalitetno i moderno osvetljenje koje štedljivo koristi energiju. Pogodna je za spavaće i dnevne sobe, hodnike, kao i poslovne prostore, dajući im savremeni izgled uz efikasno osvetljenje.
Garancija dve godine.
Home Light: Premium Rasveta koja Definiše Luksuz
Kao ekskluzivna linija u portfoliju prepoznatljivog uvoznika BB Link iz Surčina, brend Home Light predstavlja sam vrhunac ponude dekorativne rasvete na našem tržištu. Ovi artikli su pažljivo dizajnirani za korisnike koji ne pristaju na kompromise. Spajajući modernu estetiku sa najnaprednijom LED tehnologijom današnjice. Od futurističkih visilica do ultra-tankih magnetnih sistema – Home Light modeli su sinonim za prestiž i osvetljenje koje inspiriše.
Fumagalli Made in Italy