SHERBURN VISILICA 43739 EGLO
16,100.00 рсд
SOLEA 13 LUSTER 48W 3000/4000/6000K BELA HOME LIGHT
21,400.00 рсд
| Brend | Home Light – dekorativna rasveta |
| Model / Tip | SOLEA 12 |
| Nazivni napon | 220-240V AC / 50/60Hz |
| Nazivna snaga | 24 W |
| Temperatura boje svetlosti | 3000 K |
| Svetlosni fluks | 3120 lm (130 lm/w) |
| Izvor svetlosti | LED |
| Dimabilnost | Ne |
| Boja artikla | Bela |
| Materijal | Aluminijum / Silikon |
| Dimenzije | 1200 x 200 mm |
| Način / tip montaže | Nadgradna |
| Indeks reprodukcije boje (CRI) | ≥80 (Ra) |
| Temperatura okruženja (ºC) | -10 °C do +45 °C |
| Prosečan radni vek | 30 000 h na 25° C |
| Energetska efikasnost | A+ |
| Stepen električne zaštite | Klasa I |
| IP zaštita | IP 20 |
| Potrošnja električne energije | 24 kWh / 1000h |
12,600.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
Šifra proizvoda:
200786
Kategorije: Dekorativne visilice, Dekorativni lusteri, Led lusteri, Led rasveta, LED visilice, Lusteri, Noviteti, Visilice
Home Light: Premium Rasveta koja Definiše Luksuz
Kao ekskluzivna linija u portfoliju prepoznatljivog uvoznika BB Link iz Surčina, brend Home Light predstavlja sam vrhunac ponude dekorativne rasvete na našem tržištu. Ovi artikli su pažljivo dizajnirani za korisnike koji ne pristaju na kompromise. Spajajući modernu estetiku sa najnaprednijom LED tehnologijom današnjice. Od futurističkih visilica do ultra-tankih magnetnih sistema – Home Light modeli su sinonim za prestiž i osvetljenje koje inspiriše.
Fumagalli Made in Italy