VISILICA LEBALIO 99314- EGLO
24,500.00 рсд
VISILICA CREMELLA 99345- EGLO
14,800.00 рсд
| Brend | Home Light – dekorativna rasveta |
| Model / Tip | SOLEA 14 |
| Nazivni napon | 220-240V AC / 50/60Hz |
| Nazivna snaga | 48 W |
| Temperatura boje svetlosti | 3000 K – 4000 K – 6000 K |
| Svetlosni fluks | 6240 lm (130 lm/w) |
| Izvor svetlosti | LED |
| Dimabilnost | Da |
| Boja artikla | Braon |
| Materijal | Aluminijum / Akril |
| Dimenzije | 600 x 1500 mm |
| Način / tip montaže | Nadgradna |
| Indeks reprodukcije boje (CRI) | ≥80 (Ra) |
| Temperatura okruženja (ºC) | -10 °C do +45 °C |
| Prosečan radni vek | 30 000 h na 25° C |
| Energetska efikasnost | A+ |
| Stepen električne zaštite | Klasa I |
| IP zaštita | IP 20 |
| Potrošnja elek. energije | 48 kWh / 1000h |
22,100.00 рсд Originalna cena je bila: 22,100.00 рсд.19,700.00 рсдTrenutna cena je: 19,700.00 рсд.
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
Šifra proizvoda:
200801
Kategorije: Dekorativni lusteri, Led lusteri, Led rasveta, Lusteri, Noviteti
Home Light: Premium Rasveta koja Definiše Luksuz
Kao ekskluzivna linija u portfoliju prepoznatljivog uvoznika BB Link iz Surčina, brend Home Light predstavlja sam vrhunac ponude dekorativne rasvete na našem tržištu. Ovi artikli su pažljivo dizajnirani za korisnike koji ne pristaju na kompromise. Spajajući modernu estetiku sa najnaprednijom LED tehnologijom današnjice. Od futurističkih visilica do ultra-tankih magnetnih sistema – Home Light modeli su sinonim za prestiž i osvetljenje koje inspiriše.
Fumagalli Made in Italy