SPOLJNA ZIDNA LAMPA AUSTIN 8796 RABALUX
10,500.00 рсд
SOPHIE 58333 STONA LAMPA GLOBO LIGHTING
9,200.00 рсд Originalna cena je bila: 9,200.00 рсд.7,500.00 рсдTrenutna cena je: 7,500.00 рсд.
| Brend | Home Light – dekorativna rasveta |
| Model / Tip | SOLEA 22 |
| Nazivni napon | 220-240V AC / 50/60Hz |
| Nazivna snaga | 12 W |
| Temperatura boje svetlosti | 3000 K – 4000 K – 6000 K |
| Svetlosni fluks | 600 Lm |
| Izvor svetlosti | LED |
| Dimabilnost | Ne |
| Boja artikla | Bela |
| Materijal | Aluminijum |
| Dimenzije | 225 x 140 x 230 mm |
| Način / tip montaže | Nadgradna |
| Ugao rasipanja svetlosti | 120° |
| Indeks reprodukcije boje (CRI) | ≥80(Ra) |
| Temperatura okruženja | -10 °C do +45 °C |
| Prosečan radni vek | 30 000 h na 25°C |
| Energetska efikasnost | A+ |
| Stepen električne zaštite | Klasa I |
| IP zaštita | IP20 |
6,600.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
Šifra proizvoda:
200883
Kategorije: Led rasveta, Noviteti, Stone lampe
Home Light: Premium Rasveta koja Definiše Luksuz
Kao ekskluzivna linija u portfoliju prepoznatljivog uvoznika BB Link iz Surčina, brend Home Light predstavlja sam vrhunac ponude dekorativne rasvete na našem tržištu. Ovi artikli su pažljivo dizajnirani za korisnike koji ne pristaju na kompromise. Spajajući modernu estetiku sa najnaprednijom LED tehnologijom današnjice. Od futurističkih visilica do ultra-tankih magnetnih sistema – Home Light modeli su sinonim za prestiž i osvetljenje koje inspiriše.
Fumagalli Made in Italy