| Brend | Home Light |
| Model / Tip | SOLEA 31 |
| Materijal | Aluminijum |
| Boja artikla | Crna / bela |
| Izvor svetlosti | Integrisan LED |
| Snaga (Watt) | 10 W |
| Svetlosni fluks | 650 Lm |
| Boja svetlosti | 3000 K (Toplo bela) |
| Ugao rasipanja | 120° |
| Radni vek | 30.000 h (na 25°C) |
| Radni napon | 220-240V AC / 50/60Hz |
| Energetska efikasnost | A+ |
| Potrošnja energije | 10 kWh / 1000h |
| IP zaštita | IP20 |
| Klasa zaštite | Klasa I |
| Način montaže | Nadgradna |
| Temperatura okoline | -10 °C do +45 °C |
| Dimabilnost | Ne |
| Prečnik artikla | Ø 320 mm |
| Visina artikla | 1200 mm |
6,200.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
Solea 31 luster 10w 3000k. Elegantan luster sa LED svetlom, idealan za dnevnu sobu. Sa snagom od 10W i toplom belom svetlom (3000K), donosi savršen ambijent za vaš prostor. Kombinacija crne i bele boje daje luksuzan izgled, savršen za moderne enterijere.
Home Light: Premium Rasveta koja Definiše Luksuz
Kao ekskluzivna linija u portfoliju prepoznatljivog uvoznika BB Link iz Surčina, brend Home Light predstavlja sam vrhunac ponude dekorativne rasvete na našem tržištu. Ovi artikli su pažljivo dizajnirani za korisnike koji ne pristaju na kompromise. Spajajući modernu estetiku sa najnaprednijom LED tehnologijom današnjice. Od futurističkih visilica do ultra-tankih magnetnih sistema – Home Light modeli su sinonim za prestiž i osvetljenje koje inspiriše.
Fumagalli Made in Italy
