| Brend | Home Light – dekorativna rasveta |
| Model / Tip | SOLEA 7 |
| Nazivni napon | 220-240V AC / 50/60Hz |
| Nazivna snaga | 50 W |
| Temperatura boje svetlosti | 3000 K |
| Svetlosni fluks | 6500 lm (130 lm/w) |
| Izvor svetlosti | LED |
| Dimabilnost | Ne |
| Boja artikla | Crna |
| Materijal | Aluminijum / Silikon |
| Dimenzije | 1500 x 1290 mm |
| Način / tip montaže | Nadgradna |
| Indeks reprodukcije boje (CRI) | ≥80 (Ra) |
| Temperatura okruženja (ºC) | -10 °C do +45 °C |
| Prosečan radni vek | 30 000 h na 25° C |
| Energetska efikasnost | A+ |
| Stepen električne zaštite | Klasa I |
| IP zaštita | IP 20 |
31,500.00 рсд Originalna cena je bila: 31,500.00 рсд.23,300.00 рсдTrenutna cena je: 23,300.00 рсд.
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
LED plafonski luster SOLEA 7 sa snagom od 50W, LED crevima iz kojih izlazi svetlost i 2 dodatna reflektora koja mogu da usmere svetlost prema željenim delovima prostora, nudi savršen balans svetlosti za modernu unutrašnju dekoraciju. Idealna je za dnevne sobe, hodnike i prostore gde je potrebna jaka i topla svetlos
Home Light: Premium Rasveta koja Definiše Luksuz
Kao ekskluzivna linija u portfoliju prepoznatljivog uvoznika BB Link iz Surčina, brend Home Light predstavlja sam vrhunac ponude dekorativne rasvete na našem tržištu. Ovi artikli su pažljivo dizajnirani za korisnike koji ne pristaju na kompromise. Spajajući modernu estetiku sa najnaprednijom LED tehnologijom današnjice. Od futurističkih visilica do ultra-tankih magnetnih sistema – Home Light modeli su sinonim za prestiž i osvetljenje koje inspiriše.
Fumagalli Made in Italy