| Brend | Home Light – dekorativna rasveta |
| Model / Tip | SOLEA 9 |
| Nazivni napon | 220-240V AC / 50/60Hz |
| Nazivna snaga | 15 W |
| Temperatura boje svetlosti | 3000 K |
| Svetlosni fluks | 1950 lm (130 lm/W) |
| Izvor svetlosti | LED |
| Dimabilnost | Ne |
| Boja artikla | Crna |
| Materijal | Aluminijum |
| Dimenzije | 300 x 120 mm; h – 180 mm |
| Način / tip montaže | Nadgradna |
| Indeks reprodukcije boje (CRI) | ≥80 (Ra) |
| Temperatura okruženja (ºC) | -10 °C do +45 °C |
| Prosečan radni vek | 30 000 h na 25° C |
| Energetska efikasnost | A+ |
| Stepen električne zaštite | Klasa I |
| IP zaštita | IP 20 |
5,550.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
Elegantan dizajn zidne lampe u crnoj boji, pogodna za upotrebu u hodnicima ili kao akcentno osvetljenje u spavaćim sobama. Sa LED tehnologijom, pruža dugotrajnu i efikasnu svetlost na 3000K.
Garancija dve godine.
Home Light: Premium Rasveta koja Definiše Luksuz
Kao ekskluzivna linija u portfoliju prepoznatljivog uvoznika BB Link iz Surčina, brend Home Light predstavlja sam vrhunac ponude dekorativne rasvete na našem tržištu. Ovi artikli su pažljivo dizajnirani za korisnike koji ne pristaju na kompromise. Spajajući modernu estetiku sa najnaprednijom LED tehnologijom današnjice. Od futurističkih visilica do ultra-tankih magnetnih sistema – Home Light modeli su sinonim za prestiž i osvetljenje koje inspiriše.
Fumagalli Made in Italy
