Elegantna ovalna podna lampa sa dva luka je pravi upečatljiv detalj u svakoj sobi. Telo ove podne lampe je napravljeno od mat crnog metala, dok je senka napravljena od crnog mat aluminijuma i opalne plastike, što obezbeđuje meko i prijatno rasipanje svetlosti. Pomoću prekidača na dodir, možete pojedinačno podešavati svetlinu i fiksirati boje kako biste kreirali željenu atmosferu. Podna lampa takođe ima funkciju pamćenja koja čuva vaše poslednje podešavanje. Prekidač za stopalo na kablu omogućava praktično korišćenje. Sa dimenzijama od 290mm u dužini i 200mm u širini, izlazom od 39W i svetlosnim fluksom od 1890 lumena, ova podna lampa nudi širok spektar opcija osvetljenja. Temperatura boje je podesiva od 2700K do 6500K kako bi pružila odgovarajuću svetlost za svako raspoloženje.
13,990.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
| Tehnički detalji | |
|---|---|
| Životni vek | 20000 h |
| Snaga | 39 vati |
| Sijalica | LED |
| Sijalica uključena | Da |
| Lumen (efikasno) | 1 x 1890 Lumen |
| Lumen (izvor) | 1 x 4300 Lumen |
| Funkcija pamćenja | Da |
| Stepem zaštite | IP20 |
| Klasa zaštite | 2 |
| Napon | 230 Volt |
| CCT | 2700 Kelvin, 4000 Kelvin, 6500 Kelvin |
| Karakteristike | |
| Dužina | 290 mm |
| Širina | 200 mm |
| Visina | 1220 mm |
| Ugaozračenja | 120° |
| Boja | crna, opal |
| Materijal | Aluminijum, Metal, Plastika |
| Prekidač | Da |
Globo Rasveta: Austrijski Dizajn i Vrhunski Kvalitet u Vašem Domu
Dobrodošli u svet gde se vrhunska estetika susreće sa najnovijom LED tehnologijom. Globo Lighting, osnovan 1998. godine u Austriji, danas predstavlja jedan od vodećih evropskih brendova u svetu dekorativne rasvete. Sa prisustvom u preko 60 zemalja, Globo je sinonim za pouzdanost, inovaciju i dizajn koji postavlja standarde.
https://www.globo-lighting.com/en/ https://globo-rasveta.rs/ESTO i GLOBO: Partnerstvo od poverenja u Srbiji
Kao direktan odgovor na potrebe našeg tržišta, firma ESTO Rasveta doo iz Beograda već 18 godina uspešno uvozi i distribuira Globo asortiman. Naše dugogodišnje iskustvo (od 2008. godine) garantuje vam:
Investirajte u rasvetu koja traje. Unesite evropski sjaj u svoj prostor uz Globo i Esto modele.
Fumagalli Made in Italy