| Brend | ![]() |
| Jačina | Max. 40W |
| Tip grla | 3xE14 |
| Napon | 220-240V / 50-60Hz |
| Boja | Crna + drvo |
| Materijal | Metal + Staklo |
| Dimenzije | Š: 480 mm, V: 120 mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
4,700.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.