| Brend | ![]() |
| Jačina | Max. 60W |
| Tip grla | 4xE27 |
| Napon | 220-240V / 50-60Hz |
| Boja | Bela + Natur |
| Materijal | Drvo + Tekstil |
| Dimenzije | D: 260mm, Š: 750mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
7,500.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.