| Brend | ![]() |
| Jačina | 1xE14 max. 40W, 2xGU10 max. 50W |
| Tip grla | 1xE14, 2xGU10 |
| Napon | 220-240V |
| Boja | BK+SG |
| Materijal | Metal + Staklo |
| Dimenzije | Š: 350mm, V: 65mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
4,300.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.