Ova zanimljiva serija WIDY kombinuje različite materijale – beli metal i braon konopac od jute. Četiri reflektora na dve ruke oduševljavaju dizajnom pokretnih abažura, koji su izrađeni od metalne mreže i uokvireni crnim konopcem od jute sa prednje strane. Odabirom izvora svetla (4xE27/max. 40W) možete sami odrediti jačinu i boju svetla ove unutrašnje lampe. Zbog dugotrajnosti i energetske efikasnosti, preporučujemo korišćenje LED sijalica. Ova reflektorska lampa idealna je za spavaće sobe, hodnike, dnevne i trpezarijske prostore.
7,200.00 рсд Originalna cena je bila: 7,200.00 рсд.4,500.00 рсдTrenutna cena je: 4,500.00 рсд.
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
| Brend | ![]() |
| Verzija | 4 x E27 |
| Potrošnja energije | max. 40 W |
| Uključene sijalice | Ne |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Klasa zaštite | 1 |
| Napon | 230 V |
| Širina | 175 mm |
| Visina | 184 mm |
| Dužina | 800 mm |
| Prigušivanje | u zavisnosti od izvora svetla |
| Boja | braon, izgled drveta, bela |
| Materijal | konoplja, metal |
| Prečnik senke | 122 mm |
| Prečnik zidne ploče | 100 mm |
| GTIN/EAN | 9007371412143 |
Globo Rasveta: Austrijski Dizajn i Vrhunski Kvalitet u Vašem Domu
Dobrodošli u svet gde se vrhunska estetika susreće sa najnovijom LED tehnologijom. Globo Lighting, osnovan 1998. godine u Austriji, danas predstavlja jedan od vodećih evropskih brendova u svetu dekorativne rasvete. Sa prisustvom u preko 60 zemalja, Globo je sinonim za pouzdanost, inovaciju i dizajn koji postavlja standarde.
https://www.globo-lighting.com/en/ https://globo-rasveta.rs/ESTO i GLOBO: Partnerstvo od poverenja u Srbiji
Kao direktan odgovor na potrebe našeg tržišta, firma ESTO Rasveta doo iz Beograda već 18 godina uspešno uvozi i distribuira Globo asortiman. Naše dugogodišnje iskustvo (od 2008. godine) garantuje vam:
Investirajte u rasvetu koja traje. Unesite evropski sjaj u svoj prostor uz Globo i Esto modele.
Fumagalli Made in Italy
