Ova jednostavna stolna lampa iz serije Annika odlikuje se svojom bojom i dizajnom. Crna, okrugla baza (Ø9 cm) sadrži E27 grlo sa cilindričnom senkom od dimljenog stakla, a visina stone lampa je 30 cm. E27 grlo omogućava slobodan izbor boje i jačine svetla, do maksimalne snage od 25 W. Ovu stonu lampu možete upotpuniti sa drugim modelima iz serije i savršeno ukrasiti svoj životni prostor. Stona Lampa Annika je savršen izbor kao noćna lampa, ali se podjednako lepo uklapa i na pomoćne stočiće ili komode u dnevnim prostorima, gde stvara prijatno ambijentalno osvetljenje.
3,400.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
| Brend | ![]() |
| Tip grla | E27 |
| Potrošnja električne energije | max. 25W |
| Sijalice uključene | Ne |
| Stepen zaštite (IP) | IP20 |
| Stepen električne zaštite | II klasa |
| Radni napon | 230V |
| Visina | 300 mm |
| Prečnik | 90 mm |
| Prečnik abažura | 90 mm |
| Prečnik plafonske maske | 90 mm |
| Boja | Dimljeno staklo, crna |
| Materijal | Staklo, metal |
Globo Rasveta: Austrijski Dizajn i Vrhunski Kvalitet u Vašem Domu
Dobrodošli u svet gde se vrhunska estetika susreće sa najnovijom LED tehnologijom. Globo Lighting, osnovan 1998. godine u Austriji, danas predstavlja jedan od vodećih evropskih brendova u svetu dekorativne rasvete. Sa prisustvom u preko 60 zemalja, Globo je sinonim za pouzdanost, inovaciju i dizajn koji postavlja standarde.
https://www.globo-lighting.com/en/ https://globo-rasveta.rs/ESTO i GLOBO: Partnerstvo od poverenja u Srbiji
Kao direktan odgovor na potrebe našeg tržišta, firma ESTO Rasveta doo iz Beograda već 18 godina uspešno uvozi i distribuira Globo asortiman. Naše dugogodišnje iskustvo (od 2008. godine) garantuje vam:
Investirajte u rasvetu koja traje. Unesite evropski sjaj u svoj prostor uz Globo i Esto modele.
Fumagalli Made in Italy
