| Brend | ![]() |
| Jačina | Max. 9W |
| Tip grla | 1xE27 |
| Napon | 220-240V / 50-60Hz |
| Boja | Bela |
| Materijal | MDF + Metal |
| Dimenzije | prečnik 120mm, širina 230mm, visina 585mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
4,990.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.