Otkrijte Stona lampaMAXY, elegantno dizajniranu stonu lampu sa jedinstvenim dizajnom. Sjenilo lampe je napravljeno od opalnog satiniranog stakla sa dekorativnim žljebovima, što je dekorativni element. Kuglasta staklena sjenila sa žljebovima imaju oblik čaše i završavaju se okruglim telom od belog mat metala ili hromiranog metala. Prekidač na lampi omogućava lako podešavanje osvetljenja. Zahvaljujući svom kompaktnom obliku i elegantnom dizajnu, Stona lampa MAXY se može integrisati u gotovo svaku prostoriju. Stona lampa MAXY je idealna za moderne dnevne sobe, kancelarije i druge prostorije gde vam je potrebno savremeno i štedno osvetljenje. Poručite Stona lampa MAXY danas i dizajnirajte svoj prostor sa jedinstvenim osvetljenjem!
4,100.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
| Brend | ![]() |
| Grlo sijalice | E27 |
| Sijalica uključena | Ne |
| Klasa zaštite | 2 |
| Napon | 230 V |
| Snaga | Maks. 40 W |
| Visina | 205 mm |
| Prečnik | 150 mm |
| Prigušivanje | U zavisnosti od sijalice |
| Boja | Hromirana, opal, satinsko belo |
| Materijal | Staklo, metal |
| Prečnik senke | 150 mm |
| Prekidač | Uključen |
| Prečnik zidnog nosača | 125 mm |
Globo Rasveta: Austrijski Dizajn i Vrhunski Kvalitet u Vašem Domu
Dobrodošli u svet gde se vrhunska estetika susreće sa najnovijom LED tehnologijom. Globo Lighting, osnovan 1998. godine u Austriji, danas predstavlja jedan od vodećih evropskih brendova u svetu dekorativne rasvete. Sa prisustvom u preko 60 zemalja, Globo je sinonim za pouzdanost, inovaciju i dizajn koji postavlja standarde.
https://www.globo-lighting.com/en/ https://globo-rasveta.rs/ESTO i GLOBO: Partnerstvo od poverenja u Srbiji
Kao direktan odgovor na potrebe našeg tržišta, firma ESTO Rasveta doo iz Beograda već 18 godina uspešno uvozi i distribuira Globo asortiman. Naše dugogodišnje iskustvo (od 2008. godine) garantuje vam:
Investirajte u rasvetu koja traje. Unesite evropski sjaj u svoj prostor uz Globo i Esto modele.
Fumagalli Made in Italy
