Stona lampa MAXY je elegantan dodatak svakom modernom enterijeru. Ima pravolinijski metalni stub i stakleno sjenilo u obliku kugle, ukrašeno blistavim kristalnim dekorom sa unutrašnje strane. Telo lampe od crnog hromiranog metala daje joj otmen izgled, dok jasno stakleno sjenilo u kombinaciji sa akrilnim kristalima omogućava luksuznu difuziju svetlosti. Zahvaljujući klackalici prekidaču na kablu, lampa se lako uključuje i isključuje. Sa dimenzijama od 275mm dužine i 180mm širine, stona lampa MAXY pruža dovoljnu svetlost uz snagu od 40W. Istaknite svoj enterijer ovom stilskom stonom lampom i stvorite prijatnu atmosferu sa dozom elegancije.
7,900.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
| Brend | ![]() |
| Grlo sijalice | E27 |
| Sijalica uključena | Ne |
| Klasa zaštite | 2 |
| Napon | 230 V |
| Snaga | Maks. 40 W |
| Širina | 160 mm |
| Visina | 540 mm |
| Dužina | 275 mm |
| Boja | Providna, pištolj-siva |
| Materijal | Akrilni kristali, staklo, metal |
| Prečnik senke | 180 mm |
| Prekidač | Uključen |
| Prečnik zidnog nosača | 160 mm |
Globo Rasveta: Austrijski Dizajn i Vrhunski Kvalitet u Vašem Domu
Dobrodošli u svet gde se vrhunska estetika susreće sa najnovijom LED tehnologijom. Globo Lighting, osnovan 1998. godine u Austriji, danas predstavlja jedan od vodećih evropskih brendova u svetu dekorativne rasvete. Sa prisustvom u preko 60 zemalja, Globo je sinonim za pouzdanost, inovaciju i dizajn koji postavlja standarde.
https://www.globo-lighting.com/en/ https://globo-rasveta.rs/ESTO i GLOBO: Partnerstvo od poverenja u Srbiji
Kao direktan odgovor na potrebe našeg tržišta, firma ESTO Rasveta doo iz Beograda već 18 godina uspešno uvozi i distribuira Globo asortiman. Naše dugogodišnje iskustvo (od 2008. godine) garantuje vam:
Investirajte u rasvetu koja traje. Unesite evropski sjaj u svoj prostor uz Globo i Esto modele.
Fumagalli Made in Italy
