| Izvor svetlosti | Integrisani LED |
| Snaga | 30 W |
| Napon | 230 V |
| Temperatura boje svetlosti | 4000 K |
| Svetlosni fluks (izvor) | 3650 lm |
| Svetlosni fluks (efektivni) | 2350 lm |
| Ugao rasipanja svetlosti | 120° |
| Boja artikla | Crna |
| Materijal | Metal / Aluminijum / Plastika |
| Radni vek | 20 000 h |
| IP zaštita | IP 20 |
| Dimenzije | d: 908 mm, š: 280 mm, v: 330 mm |
| Prečnik baze (Wall sign) | Ø 160 mm |
16,990.00 рсд Originalna cena je bila: 16,990.00 рсд.10,990.00 рсдTrenutna cena je: 10,990.00 рсд.
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
SWIRL led plafonska lampa 67341ds impresionira svojim elegantnim, zakrivljenim dizajnom koji podseća na sofisticirane oblike mašni i čvorova. Telo lampe izrađeno je od metala u mat crnoj boji. Dok je abažur napravljen od aluminijuma takođe u mat crnoj završnici, što svetiljci daje moderan i elegantan izgled. Prozirna plastika i akrilni kristali prelamaju svetlost i reflektuju je na impresivan način.
Sa dužinom od 908 mm i širinom od 280 mm, plafonska lampa SWIRL pruža obilno i ravnomerno osvetljenje. Moćna LED tehnologija obezbeđuje svetlosni tok od 2350 lumena i temperaturu boje od 4000 K, stvarajući svetlu, a istovremeno prijatnu atmosferu. Zakrivljeni dizajn lampe nije samo funkcionalan, već predstavlja i estetski vrhunac u svakom prostoru.Savršena za moderne stambene i poslovne prostore, elegantno kombinuje stil i funkcionalnost. SWIRL led plafonska lampa 67341ds globo lighting.
Globo Rasveta: Austrijski Dizajn i Vrhunski Kvalitet u Vašem Domu
Dobrodošli u svet gde se vrhunska estetika susreće sa najnovijom LED tehnologijom. Globo Lighting, osnovan 1998. godine u Austriji, danas predstavlja jedan od vodećih evropskih brendova u svetu dekorativne rasvete. Sa prisustvom u preko 60 zemalja, Globo je sinonim za pouzdanost, inovaciju i dizajn koji postavlja standarde.
https://www.globo-lighting.com/en/ https://globo-rasveta.rs/ESTO i GLOBO: Partnerstvo od poverenja u Srbiji
Kao direktan odgovor na potrebe našeg tržišta, firma ESTO Rasveta doo iz Beograda već 18 godina uspešno uvozi i distribuira Globo asortiman. Naše dugogodišnje iskustvo (od 2008. godine) garantuje vam:
Investirajte u rasvetu koja traje. Unesite evropski sjaj u svoj prostor uz Globo i Esto modele.
Fumagalli Made in Italy