| Brend | Home light |
| Model / Tip | TALIA 21 |
| Materijal | Aluminijum |
| Boja artikla | Bakar |
| Sijalično grlo | 7 x G9 |
| Izvor svetlosti | Sijalica (izmenjiva) |
| Radni napon | 220-240V AC / 50/60Hz |
| IP zaštita | IP20 |
| Klasa zaštite | Klasa I |
| Način montaže | Nadgradna |
| Prečnik kugle | Ø120 mm |
| Dimenzije (DxŠxV) | 1070 x 220 x 1200 mm |
12,600.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
TALIA 21 luster 7*G9 bakar sijalicama u bakarnoj boji savršen je za prostrane dnevne sobe, hodnike ili restorane. Ovaj luksuzni luster pruža obilje svetlosti, uz sofisticiran i elegantan dizajn koji će unaprediti svaki prostor.
Odabirom povezanih artikala iz iste kolekcije, možete napraviti kompletno estetesko i funkcionalno rešenje za prelep izgled, ambijent i osvetljenje vašeg enterijera.
Proizvod se prodaje bez izvora svetla.
Odgovarajuće sijalice možete potražiti na našem sajtu i uz luster poručiti na željenu adresu.
Home Light: Premium Rasveta koja Definiše Luksuz
Kao ekskluzivna linija u portfoliju prepoznatljivog uvoznika BB Link iz Surčina, brend Home Light predstavlja sam vrhunac ponude dekorativne rasvete na našem tržištu. Ovi artikli su pažljivo dizajnirani za korisnike koji ne pristaju na kompromise. Spajajući modernu estetiku sa najnaprednijom LED tehnologijom današnjice. Od futurističkih visilica do ultra-tankih magnetnih sistema – Home Light modeli su sinonim za prestiž i osvetljenje koje inspiriše.
Fumagalli Made in Italy
