| Brend | Home Light – dekorativna rasveta |
| Model / Tip | TALIA 39 |
| Nazivni napon | 220-240V AC / 50/60Hz |
| Tip grla | E 14 |
| Broj grla | 4 |
| Izvor svetlosti | Sijalica (izmenjiva) |
| Boja artikla | Bakar / Crna |
| Materijal | Aluminijum |
| Dimenzije | 845 x 200 mm |
| Abažur | Kugla: Ø 130 mm |
| Način / tip montaže | Nadgradna |
| Stepen električne zaštite | Klasa I |
| IP zaštita | IP20 |
7,800.00 рсд Originalna cena je bila: 7,800.00 рсд.6,250.00 рсдTrenutna cena je: 6,250.00 рсд.
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
TALIA 39 luster sa 4 G9 sijalice, u sivoj i hromiranoj boji, pruža elegantnu i efikasnu rasvetu za razne enterijere, kao što su dnevne sobe, trpezarije, hodnici i poslovni i ugostiteljski objekti.
Proizvod se prodaje bez izvora svetla.
Odgovarajuće sijalice možete potražiti na našem sajtu i uz luster poručiti na željenu adresu.
Home Light: Premium Rasveta koja Definiše Luksuz
Kao ekskluzivna linija u portfoliju prepoznatljivog uvoznika BB Link iz Surčina, brend Home Light predstavlja sam vrhunac ponude dekorativne rasvete na našem tržištu. Ovi artikli su pažljivo dizajnirani za korisnike koji ne pristaju na kompromise. Spajajući modernu estetiku sa najnaprednijom LED tehnologijom današnjice. Od futurističkih visilica do ultra-tankih magnetnih sistema – Home Light modeli su sinonim za prestiž i osvetljenje koje inspiriše.
Fumagalli Made in Italy