| Brend | Home Light – dekorativna rasveta |
| Model / Tip | TALIA 51 |
| Nazivni napon | 220-240V AC / 50/60Hz |
| Tip grla | G 9 |
| Broj grla | 8 |
| Izvor svetlosti | Sijalica (izmenjiva) |
| Boja artikla | Bakar / Crna |
| Materijal | Aluminijum |
| Dimenzije | Ø 820 mm; h – 1285 mm |
| Abažur | Kugla Ø150 mm |
| Način / tip montaže | Nadgradna |
| Stepen električne zaštite | Klasa I |
| IP zaštita | IP20 |
18,500.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
Elegantan luster u crnoj i bakarnoj boji, sa 8 kugli u boji dimljenog stakla, pruža savršen ambijent za vaš prostor, bilo da je u pitanju dnevna soba, trpezarija ili poslovni prostor.
Proizvod se prodaje bez izvora svetla.
Odgovarajuće sijalice možete potražiti na našem sajtu i uz luster poručiti na željenu adresu.
Home Light: Premium Rasveta koja Definiše Luksuz
Kao ekskluzivna linija u portfoliju prepoznatljivog uvoznika BB Link iz Surčina, brend Home Light predstavlja sam vrhunac ponude dekorativne rasvete na našem tržištu. Ovi artikli su pažljivo dizajnirani za korisnike koji ne pristaju na kompromise. Spajajući modernu estetiku sa najnaprednijom LED tehnologijom današnjice. Od futurističkih visilica do ultra-tankih magnetnih sistema – Home Light modeli su sinonim za prestiž i osvetljenje koje inspiriše.
Fumagalli Made in Italy