| Brend | Home Light |
| Artikal | Plafonska svetiljka |
| Model / tip | TALIA 63 |
| Nazivni napon | 220–240V AC / 50/60Hz |
| Tip grla | G9 |
| Broj grla | 4 |
| Izvor svetlosti | Sijalica (izmenjiva) |
| Boja artikla | Drvo |
| Materijal | Aluminijum / Drvo / Staklo |
| Dimenzije | 710 x 210 x 189 mm |
| Abažur | Ø15 cm, Ø11 cm, Ø9 cm |
| Način / tip montaže | Nadgradna |
| Stepen električne zaštite | Klasa I |
| IP zaštita | IP20 |
8,990.00 рсд Originalna cena je bila: 8,990.00 рсд.6,600.00 рсдTrenutna cena je: 6,600.00 рсд.
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
Talia 63 plafonska svetiljka sa 4*G9 sijalice i drvenim detaljima donosi moderan i prijatan ambijent u svaki prostor. Prikladna za dnevne boravke, hodnike ili restorane.
Odabirom povezanih artikala iz iste kolekcije, možete napraviti kompletno estetesko i funkcionalno rešenje za prelep izgled, ambijent i osvetljenje vašeg celokupnog enterijera.
Proizvod se prodaje bez izvora svetla.
Odgovarajuće sijalice potražite na našem sajtu i uz ovo rasvetno telo poručite na željenu adresu.
Home Light: Premium Rasveta koja Definiše Luksuz
Kao ekskluzivna linija u portfoliju prepoznatljivog uvoznika BB Link iz Surčina, brend Home Light predstavlja sam vrhunac ponude dekorativne rasvete na našem tržištu. Ovi artikli su pažljivo dizajnirani za korisnike koji ne pristaju na kompromise. Spajajući modernu estetiku sa najnaprednijom LED tehnologijom današnjice. Od futurističkih visilica do ultra-tankih magnetnih sistema – Home Light modeli su sinonim za prestiž i osvetljenje koje inspiriše.
Fumagalli Made in Italy