Uronite svoje prostorije u fascinantno svetlo sa ovim reflektorom sa četiri E14 grla! Mat crno lakirano metalno kućište u kombinaciji sa amber i dim staklenim varijantama stvara atmosferično osvetljenje. Sa dimenzijama od 560x105x135 mm, ovaj reflektor pravi upečatljiv utisak u svakoj prostoriji. E14 grlo vam omogućava da odredite boju i jačinu svetla do maksimalne snage od 40 vati. Omogućava vam da postavite ciljana svetlosna akcenta i stvara prijatnu atmosferu.
8,400.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
| Tehnicke informacije | |
|---|---|
| Tip grla | 4 x E14 |
| Snaga | max. 40 W |
| Sijalica uključena | Ne |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Klasa zaštite | 1 |
| Napon | 230 V |
| Dužina | 560 mm |
| Širina | 105 mm |
| Visina | 135 mm |
| Dimabilno | zavisi od sijalice |
| Boja | jantar, crna, dimna |
| Materijal | staklo, metal |
| Prečnik | 105 mm |
Globo Rasveta: Austrijski Dizajn i Vrhunski Kvalitet u Vašem Domu
Dobrodošli u svet gde se vrhunska estetika susreće sa najnovijom LED tehnologijom. Globo Lighting, osnovan 1998. godine u Austriji, danas predstavlja jedan od vodećih evropskih brendova u svetu dekorativne rasvete. Sa prisustvom u preko 60 zemalja, Globo je sinonim za pouzdanost, inovaciju i dizajn koji postavlja standarde.
https://www.globo-lighting.com/en/ https://globo-rasveta.rs/ESTO i GLOBO: Partnerstvo od poverenja u Srbiji
Kao direktan odgovor na potrebe našeg tržišta, firma ESTO Rasveta doo iz Beograda već 18 godina uspešno uvozi i distribuira Globo asortiman. Naše dugogodišnje iskustvo (od 2008. godine) garantuje vam:
Investirajte u rasvetu koja traje. Unesite evropski sjaj u svoj prostor uz Globo i Esto modele.
Fumagalli Made in Italy