TOKKI SPOT LAMPA 54309-4W GLOBO LIGHTING
7,800.00 рсд
TWICKEN SPOT LAMPA 43837 EGLO
19,500.00 рсд
TOWNSHEND 3 SPOT LAMPA 99481 EGLO
| Brend | |
| Šifra proizvoda | 98114 |
| Materijal kućišta | Drvo, čelik |
| Boja kućišta | Braon, crna |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Sijalica uklj. (1) | Ne |
| Tip sijalice (1) | E27 |
| Garancija | 2 godine |
5,990.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
Šifra proizvoda:
99481
Kategorije: Noviteti, Spot lampe, Vintage rasveta, Zidne spot lampe
| Tehničke informacije | |
|---|---|
| Klasa zaštite | 1 |
| Mrežni napon | 220-240V, 50/60Hz |
| Radni napon | 220-240V, 50/60Hz |
| Vrsta prekidača | Bez prekidača |
| Baterija | Ne |
| Dimenzije | |
| Dužina artikla | 630 mm / 24,8 in |
| Širina artikla | 50 mm / 1,97 in |
| Neto težina | 0,99 kg |
Fumagalli Made in Italy