UDO viseća lampa kombinuje elegantan dizajn sa modernom estetikom i postavlja stilski akcenat u vašem domu. Okrugli oblik viseće lampe vešto je izražen šipkama sa kuglama različitih veličina. Telo viseće lampe je napravljeno od mat crnog metala što joj daje besvremenu eleganciju. Senka UDO viseće lampe sastoji se od staklenih sfera u boji dima koje stvaraju meko i prijatno osvetljenje. Sa prečnikom od 550mm, ova viseća lampa pruža obilnu osvetljenost vaše prostorije. UDO viseća lampa se lako montira na plafon i nudi osvetljenje bez odsjaja. Bilo da je u dnevnoj sobi, trpezariji ili hodniku, ova viseća lampa dodaje pozivnu atmosferu svakoj prostoriji. Sa svojim atraktivnim dizajnom i visokokvalitetnom izradom, UDO viseća lampa je apsolutni upečatljiv detalj. Uronite svoj dom u prijatno i stilizovano svetlo i inspirišite se ovom visećom lampom.
34,990.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
| Tehnički detalji | |
|---|---|
| Držač lampe | 6 x E14 |
| Snaga | maks. 25 vata |
| Sijalica uključena | Ne |
| Klasa zaštite | IP20 |
| Klasa zaštite | 1 |
| Napon | 230 Volt |
| Karakteristike | |
| Visina | 1200 mm |
| Prečnik | 550 mm |
| Dimabilno | zavisno o sijalici |
| Boja | crna, dimno siva |
| Materijal | staklene kuglice, metal |
| Prečnik zida | 100 mm |
Globo Rasveta: Austrijski Dizajn i Vrhunski Kvalitet u Vašem Domu
Dobrodošli u svet gde se vrhunska estetika susreće sa najnovijom LED tehnologijom. Globo Lighting, osnovan 1998. godine u Austriji, danas predstavlja jedan od vodećih evropskih brendova u svetu dekorativne rasvete. Sa prisustvom u preko 60 zemalja, Globo je sinonim za pouzdanost, inovaciju i dizajn koji postavlja standarde.
https://www.globo-lighting.com/en/ https://globo-rasveta.rs/ESTO i GLOBO: Partnerstvo od poverenja u Srbiji
Kao direktan odgovor na potrebe našeg tržišta, firma ESTO Rasveta doo iz Beograda već 18 godina uspešno uvozi i distribuira Globo asortiman. Naše dugogodišnje iskustvo (od 2008. godine) garantuje vam:
Investirajte u rasvetu koja traje. Unesite evropski sjaj u svoj prostor uz Globo i Esto modele.
Fumagalli Made in Italy