| Brend | ![]() |
| Jačina | Max. 50W |
| Tip grla | G5,3/GU10 |
| Napon | 12V/220V |
| Boja | Mat hrom |
| Materijal | Metal |
| Dimenzije | v: 30 mm, Ø 88 mm, Prečnik otvora: Ø 58 mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
170.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.