| Brend | ![]() |
| Jačina | Max. 50W |
| Tip grla | G5,3/GU10 |
| Napon | 220-240V / 50-60Hz |
| Boja | Boja drveta |
| Materijal | Aluminijum |
| Dimenzije | Prečnik otvora: Ø73 mm, v: 30 mm, Ø 85 mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
340.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.