| Brend | ![]() |
| Jačina | Max. 50W |
| Tip grla | G5,3/GU10 |
| Napon | 12V/220V |
| Boja | Mat hrom |
| Materijal | Aluminijum |
| Dimenzije | Prečnik otvora: Ø 72 mm, Ø 90 mm |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Proizvođač | Forma |
| Na zalihama | Da |
290.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.