| Brend | |
| Šifra | 780350 |
| Materijal | Metal, plastika, drvo |
| Boja | Crna, drvo |
| Snaga svetla | 35W |
| Lumeni | 3800lm |
| Boja svetlosti | 4000K |
| Dimenzije | 450x500x75 |
| 3-step | DA |
| Garancija | 2 godine |
11,000.00 рсд Originalna cena je bila: 11,000.00 рсд.7,500.00 рсдTrenutna cena je: 7,500.00 рсд.
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.