Ova lepa lampa na stolu oduševljava svojim prelepim dizajnom. Na nozi ovalnog oblika u bojama bela i zlato nalazi se E14 držač sa tekstilnim abažurom (Ø 25 cm). E14 grlo vam omogućava da sami odaberete boju svetla i njegov intenzitet do maksimalne snage od 40 vati. Zbog dugotrajnosti i uštede energije, preporučujemo LED sijalice.
4,150.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
| BREND | ![]() |
| ŠIFRA | 21627w |
| BOJA | Zlatna, bela |
| MATERIJAL | Keramima, tekstil |
| GRLO | E14 |
| SNAGA SIJALICE MAX. | 40W |
| NAPON | 230V |
| SIJALICA UKLJUČENA | NE |
| DIMENZIJE | Visina: 430 mm, Prečnik: 250 mm |
Globo Rasveta: Austrijski Dizajn i Vrhunski Kvalitet u Vašem Domu
Dobrodošli u svet gde se vrhunska estetika susreće sa najnovijom LED tehnologijom. Globo Lighting, osnovan 1998. godine u Austriji, danas predstavlja jedan od vodećih evropskih brendova u svetu dekorativne rasvete. Sa prisustvom u preko 60 zemalja, Globo je sinonim za pouzdanost, inovaciju i dizajn koji postavlja standarde.
https://www.globo-lighting.com/en/ https://globo-rasveta.rs/ESTO i GLOBO: Partnerstvo od poverenja u Srbiji
Kao direktan odgovor na potrebe našeg tržišta, firma ESTO Rasveta doo iz Beograda već 18 godina uspešno uvozi i distribuira Globo asortiman. Naše dugogodišnje iskustvo (od 2008. godine) garantuje vam:
Investirajte u rasvetu koja traje. Unesite evropski sjaj u svoj prostor uz Globo i Esto modele.
Fumagalli Made in Italy
