VENEZUELA VISILICA 900167 EGLO
18,500.00 рсд
VESTA 427 VISILICA 2xG9 MESING/ZLATO HOME LIGHT
8,400.00 рсд
| Artikal | Luster / Visilica |
|---|---|
| Model / Tip | VESTA 316 |
| Nazivni Napon | 220-240V AC / 50/60Hz |
| Nazivna Snaga | 30 W |
| Temperatura Boje Svetlosti | 4000 K |
| Boja Svetla | NW (prirodno bela-neutralna) |
| Svetlosni Fluks | 2400 lm |
| Izvor Svetlosti | LED |
| Boja Artikla | Zlatna |
| Materijal | Metal |
12,500.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
Šifra proizvoda:
013112-1
Kategorije: Dekorativne visilice, Led rasveta, LED visilice, Noviteti, Visilice
Home Light: Premium Rasveta koja Definiše Luksuz
Kao ekskluzivna linija u portfoliju prepoznatljivog uvoznika BB Link iz Surčina, brend Home Light predstavlja sam vrhunac ponude dekorativne rasvete na našem tržištu. Ovi artikli su pažljivo dizajnirani za korisnike koji ne pristaju na kompromise. Spajajući modernu estetiku sa najnaprednijom LED tehnologijom današnjice. Od futurističkih visilica do ultra-tankih magnetnih sistema – Home Light modeli su sinonim za prestiž i osvetljenje koje inspiriše.
Fumagalli Made in Italy