Dekorativna LED zidna lampa snage 7w sa toplo belom bojom svetla. Elegantnog i svedenog dizajna, lako će se uklopiti u svaki enterijer i svojom indiskretnom svetlošću napraviti ambijent prijatnijim za boravak.
Garancija dve godine.
Servis i rezervni delovi su obezbeđeni i nakon isteka garantnog roka.
4,990.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
| Tehničke karakteristike | Detalji |
|---|---|
| Artikal | Zidna lampa |
| Model / tip | VESTA 361 |
| Nazivni napon | 220-240V AC / 50/60Hz |
| Nazivna snaga | 7 W |
| Temperatura boje svetlosti | 3000 K |
| Izvor svetlosti | LED |
| Dimabilnost | Ne |
| Boja artikla | Mat crna |
| Materijal | Aluminijum |
| Dimenzije | Φ16 x L600 mm |
| Način / tip montaže | Nadgradna |
| Temperatura okruženja (ºC) | -10 °C do +45 °C |
| Prosečan radni vek | 30 000 h na 25 °C |
| Energetska efikasnost | A+ |
| Stepen električne zaštite | Klasa I |
| IP zaštita | IP 20 |
| Potrošnja električne energije | 7 kWh / 1000 h |
| Linija proizvoda | Home Light – dekorativna rasveta |
Home Light: Premium Rasveta koja Definiše Luksuz
Kao ekskluzivna linija u portfoliju prepoznatljivog uvoznika BB Link iz Surčina, brend Home Light predstavlja sam vrhunac ponude dekorativne rasvete na našem tržištu. Ovi artikli su pažljivo dizajnirani za korisnike koji ne pristaju na kompromise. Spajajući modernu estetiku sa najnaprednijom LED tehnologijom današnjice. Od futurističkih visilica do ultra-tankih magnetnih sistema – Home Light modeli su sinonim za prestiž i osvetljenje koje inspiriše.
Fumagalli Made in Italy