LED podna lampa jednostavnog i efektnog izgleda, snage 18w sa toplo belom bojom svetla. Poseduje napojni kabl sa adapterom dužine 2 metra i nagazni (podni) prekidač.
Ova atraktivna lampa će pružiti dovoljno svetlosti u prostoru i svojim svedenim dizajnom uklopiti jednotavno u svaki enterijer.
Garancija dve godine.
11,990.00 рсд Originalna cena je bila: 11,990.00 рсд.10,500.00 рсдTrenutna cena je: 10,500.00 рсд.
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
| Tehničke karakteristike | Detalji |
|---|---|
| Artikal | Podna lampa |
| Model / tip | VESTA 364 |
| Nazivni napon | 220-240V AC / 50/60Hz |
| Nazivna snaga | 18 W |
| Temperatura boje svetlosti | 3000 K |
| Izvor svetlosti | LED |
| Boja artikla | Mat crna |
| Materijal | Aluminijum |
| Dimenzije | Ø200 mm; h-150 mm |
| Način / tip montaže | Na pod |
| Energetska efikasnost | A+ |
| Stepen električne zaštite | Klasa II |
| IP zaštita | IP 20 |
| Potrošnja električne energije | 18 kWh / 1000 h |
| Linija proizvoda | Home Light – dekorativna rasveta |
Home Light: Premium Rasveta koja Definiše Luksuz
Kao ekskluzivna linija u portfoliju prepoznatljivog uvoznika BB Link iz Surčina, brend Home Light predstavlja sam vrhunac ponude dekorativne rasvete na našem tržištu. Ovi artikli su pažljivo dizajnirani za korisnike koji ne pristaju na kompromise. Spajajući modernu estetiku sa najnaprednijom LED tehnologijom današnjice. Od futurističkih visilica do ultra-tankih magnetnih sistema – Home Light modeli su sinonim za prestiž i osvetljenje koje inspiriše.
Fumagalli Made in Italy