LED visilica jednostavnog i svedenog dizajna za diskretno elegantno osvetljenje. Izrađena je od brušenog aluminijuma u boji mesinga sa LED COB diodom koja emituje toplo belo svetlo snage 3w. COB LED diode su svetlije, troše manje energije i emituju snop svetlosti većeg kvaliteta u poređenju sa starijim LED tehnologijama. Dužina kabla je 65 cm i može se podešavati, a sama svetiljka je dužine 1m. Odlično će se uklopiti u savremeno opremljen prostor.
Garancija dve godine.
Servis i rezervni delovi su obezbeđeni i nakon isteka garantnog roka.
5,990.00 рсд
Nema na zalihama
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
| Tehničke karakteristike | Detalji |
|---|---|
| Artikal | Visilica |
| Model / tip | VESTA 457 |
| Nazivni napon | 220-240V AC / 50/60Hz |
| Nazivna snaga | 3 W |
| Temperatura boje svetlosti | 3000 K |
| Boja svetla | Toplo bela (WW) |
| Izvor svetlosti | LED |
| Vrsta LED-a | COB LED |
| Dimabilnost | Ne |
| Boja artikla | Mesing-zlatna |
| Materijal | Aluminijum / staklo |
| Dimenzije | Ø30 x 1000 mm |
| Način / tip montaže | Nadgradna |
| Temperatura okruženja (ºC) | -10 °C do +45 °C |
| Prosečan radni vek | 30,000 h na 25° C |
| Energetska efikasnost | A+ |
| Stepen električne zaštite | Klasa II |
| IP zaštita | IP 20 |
| Potrošnja električne energije | 3 kWh / 1000 h |
| Linija proizvoda | Home Light – dekorativna rasveta |
Home Light: Premium Rasveta koja Definiše Luksuz
Kao ekskluzivna linija u portfoliju prepoznatljivog uvoznika BB Link iz Surčina, brend Home Light predstavlja sam vrhunac ponude dekorativne rasvete na našem tržištu. Ovi artikli su pažljivo dizajnirani za korisnike koji ne pristaju na kompromise. Spajajući modernu estetiku sa najnaprednijom LED tehnologijom današnjice. Od futurističkih visilica do ultra-tankih magnetnih sistema – Home Light modeli su sinonim za prestiž i osvetljenje koje inspiriše.
Fumagalli Made in Italy
