LED zidna lampa sa okruglim svetlećim delom, u boji mesinga/brušenog zlata, izrađena od aluminijuma i metala sa pvc difuzorom. Lampa je snage 15w, emituje toplo belu svetlost. Pogodna je za stanove, poslovne prostore, ugostiteljske objekte. Lampa emituje svetlost iz prstena, sa unutrašnje strane i iz donjeg okruglog dela.
Garancija dve godine.
Servis i delovi su obezbeđeni i nakon isteka garantnog roka.
5,600.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
| Tehničke karakteristike | Detalji |
|---|---|
| Artikal | Zidna LED lampa |
| Model / tip | VESTA 468 |
| Nazivni napon | 220-240V AC / 50/60Hz |
| Nazivna snaga | 15 W |
| Temperatura boje svetlosti | 3000 K |
| Svetlosni fluks | 750 Lm |
| Izvor svetlosti | LED |
| Dimabilnost | Ne |
| Boja artikla | Bela |
| Materijal | Aluminijum/Metal/Akril |
| Dimenzije | Širina – 200 mm, Visina – 300 mm, Prečnik – 200 mm |
| Način / tip montaže | Nadgradna |
| Ugao rasipanja svetlosti | 120° |
| Indeks reprodukcije boje (CRI) | ≥80 (Ra) |
| Temperatura okruženja (ºC) | -10 °C do +45 °C |
| Prosečan radni vek | 30,000 h na 25° C |
| Energetska efikasnost | A+ |
| Stepen električne zaštite | Klasa I |
| IP zaštita | IP 20 |
| Potrošnja električne energije | 15 kWh / 1000 h |
| Linija proizvoda | Home Light – dekorativna rasveta |
Home Light: Premium Rasveta koja Definiše Luksuz
Kao ekskluzivna linija u portfoliju prepoznatljivog uvoznika BB Link iz Surčina, brend Home Light predstavlja sam vrhunac ponude dekorativne rasvete na našem tržištu. Ovi artikli su pažljivo dizajnirani za korisnike koji ne pristaju na kompromise. Spajajući modernu estetiku sa najnaprednijom LED tehnologijom današnjice. Od futurističkih visilica do ultra-tankih magnetnih sistema – Home Light modeli su sinonim za prestiž i osvetljenje koje inspiriše.
Fumagalli Made in Italy