LED zidna lampa atraktivnog dizajna, bele boje, izrađena od aluminijuma i pvc-a. Lampa emituje toplo belu svetlost, snage 15w. Idealna zidna rasveta za savremene enterijere, u kojima želite da unesete dodatno osvetljenje, funkcionalnost i stil, na elegantan i praktičan način, bilo da su pitanju poslovne ili stambene prostorije.
Garancija dve godine.
Servis i delovi su obezbeđeni i nakon isteka garancije.
3,950.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
| Tehničke karakteristike | Detalji |
|---|---|
| Artikal | Zidna lampa |
| Model / tip | VESTA 470 |
| Nazivni napon | 220-240V AC / 50/60Hz |
| Nazivna snaga | 15 W |
| Temperatura boje svetlosti | 3000 K |
| Svetlosni fluks | 750 Lm |
| Izvor svetlosti | LED |
| Dimabilnost | Ne |
| Boja artikla | Bela |
| Materijal | Aluminijum/Metal/Akril |
| Dimenzije | Širina – 80 mm, Dubina – 50 mm, Visina – 640 mm |
| Način / tip montaže | Nadgradna |
| Ugao rasipanja svetlosti | 120° |
| Indeks reprodukcije boje (CRI) | ≥80 (Ra) |
| Temperatura okruženja (ºC) | -10 °C do +45 °C |
| Prosečan radni vek | 30,000 h na 25° C |
| Energetska efikasnost | A+ |
| Stepen električne zaštite | Klasa I |
| IP zaštita | IP 20 |
| Potrošnja električne energije | 15 kWh / 1000 h |
| Linija proizvoda | Home Light – dekorativna rasveta |
Home Light: Premium Rasveta koja Definiše Luksuz
Kao ekskluzivna linija u portfoliju prepoznatljivog uvoznika BB Link iz Surčina, brend Home Light predstavlja sam vrhunac ponude dekorativne rasvete na našem tržištu. Ovi artikli su pažljivo dizajnirani za korisnike koji ne pristaju na kompromise. Spajajući modernu estetiku sa najnaprednijom LED tehnologijom današnjice. Od futurističkih visilica do ultra-tankih magnetnih sistema – Home Light modeli su sinonim za prestiž i osvetljenje koje inspiriše.
Fumagalli Made in Italy
