Moderna zidna LED lampa u boji brušenog zlata, interesantnog dizajna sa dva rasvetna kraka koja šire svetlost u dva smera. Emituje toplo belu nijansu svetla, snage 12w. Pored uloge rasvetnog tela, ova zidna lampa će predstavljati i interesantan detalj u svakom enterijeru. Upotrebljiva i za stambene i za poslovne korisnike.
Garancija dve godine.
5,600.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
| Tehničke karakteristike | Detalji |
|---|---|
| Artikal | Zidna LED lampa |
| Model / tip | VESTA 474 |
| Nazivni napon | 220-240V AC / 50/60Hz |
| Nazivna snaga | 12 W |
| Temperatura boje svetlosti | 3000 K |
| Svetlosni fluks | 600 lm |
| Izvor svetlosti | LED |
| Dimabilnost | Ne |
| Boja artikla | Zlatna |
| Materijal | Aluminijum/Metal/Akril |
| Dimenzije | Širina – 120 mm; Prečnik – 60 mm; Visina – 500 mm |
| Način / tip montaže | Nadgradna |
| Ugao rasipanja svetlosti | 120° |
| Indeks reprodukcije boje (CRI) | ≥80 (Ra) |
| Temperatura okruženja (ºC) | -10 °C do +45 °C |
| Prosečan radni vek | 30,000 h na 25° C |
| Energetska efikasnost | A+ |
| Stepen električne zaštite | Klasa I |
| IP zaštita | IP 20 |
| Potrošnja električne energije | 12 kWh / 1000 h |
| Linija proizvoda | Home Light – dekorativna rasveta |
Home Light: Premium Rasveta koja Definiše Luksuz
Kao ekskluzivna linija u portfoliju prepoznatljivog uvoznika BB Link iz Surčina, brend Home Light predstavlja sam vrhunac ponude dekorativne rasvete na našem tržištu. Ovi artikli su pažljivo dizajnirani za korisnike koji ne pristaju na kompromise. Spajajući modernu estetiku sa najnaprednijom LED tehnologijom današnjice. Od futurističkih visilica do ultra-tankih magnetnih sistema – Home Light modeli su sinonim za prestiž i osvetljenje koje inspiriše.
Fumagalli Made in Italy