LED plafonska svetiljka ukupne snage 50w. Sastoji se iz dva uža spot reflektora i dva šira, a svetlost se emituje i iz oboda na samoj bazi svetiljke. Smer svetlosti se može jednostavno podešavati okretanjem spotova u željenom pravcu. Ovaj model svetiljke se jednostavno montira i ima široku upotrebljivost. Može poslužiti kao kuhinjsko, trpezarisko ili kao svetlo u sobama.
15,900.00 рсд Originalna cena je bila: 15,900.00 рсд.13,000.00 рсдTrenutna cena je: 13,000.00 рсд.
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
| Tehničke informacije | Vrednosti |
|---|---|
| Artikal | Plafonska svetiljka |
| Nazivni napon | 220-240V AC / 50/60Hz |
| Nazivna snaga | Ukupno 50W (34W + 2x5W + 2x3W) |
| Temperatura boje svetlosti | 3000 K |
| Svetlosni fluks | 2700 lm |
| Izvor svetlosti | LED |
| Dimabilnost | Ne |
| Boja artikla | Bela |
| Materijal | Aluminijum/Metal/Akril |
| Dimenzije | Dužina 1200 mm, Širina 150 mm, Visina 60 mm |
| Način / tip montaže | Nadgradna |
| Ugao rasipanja svetlosti | 120° + 38° |
| Indeks reprodukcije boje (CRI) | ≥80(Ra) |
| Temperatura okruženja (ºC) | -10 °C do +45 °C |
| Prosečan radni vek | 30 000 h na 25° C |
| Energetska efikasnost | A+ |
| Stepen električne zaštite | Klasa I |
| IP zaštita | IP 20 |
| Potrošnja elek. energije | 50 kWh / 1000h |
| Linija proizvoda | Home Light – dekorativna rasveta |
Home Light: Premium Rasveta koja Definiše Luksuz
Kao ekskluzivna linija u portfoliju prepoznatljivog uvoznika BB Link iz Surčina, brend Home Light predstavlja sam vrhunac ponude dekorativne rasvete na našem tržištu. Ovi artikli su pažljivo dizajnirani za korisnike koji ne pristaju na kompromise. Spajajući modernu estetiku sa najnaprednijom LED tehnologijom današnjice. Od futurističkih visilica do ultra-tankih magnetnih sistema – Home Light modeli su sinonim za prestiž i osvetljenje koje inspiriše.
Fumagalli Made in Italy