LED plafonska svetiljka izrađena od aluminijuma u beloj boji sa ukupno tri reflektora – dva uža spota i jedan širi. Emituje svetlost toplo bele boje koje isijava iz spot reflektora, a i oko same baze svetiljke – u smeru plafona. Višenamenska upotreba koja je primenjiva i u stambenim i u komercijalnim objektima.
12,400.00 рсд Originalna cena je bila: 12,400.00 рсд.10,200.00 рсдTrenutna cena je: 10,200.00 рсд.
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
| Tehničke informacije | Vrednosti |
|---|---|
| Artikal | Plafonska svetiljka |
| Model / tip | VESTA 483 |
| Nazivni napon | 220-240V AC / 50/60Hz |
| Nazivna snaga | 43W (30W + 2x5W + 3W) |
| Temperatura boje svetlosti | 3000 K |
| Svetlosni fluks | 2350 Lm |
| Izvor svetlosti | LED |
| Dimabilnost | Ne |
| Boja artikla | Bela |
| Materijal | Aluminijum/Metal/Akril |
| Dimenzije | Prečnik 500 mm, Visina – 108 mm |
| Način / tip montaže | Nadgradna |
| Ugao rasipanja svetlosti | 120° + 38° |
| Indeks reprodukcije boje (CRI) | ≥80(Ra) |
| Temperatura okruženja (ºC) | -10 °C do +45 °C |
| Prosečan radni vek | 30 000 h na 25° C |
| Energetska efikasnost | A+ |
| Stepen električne zaštite | Klasa I |
| IP zaštita | IP 20 |
| Potrošnja elek. energije | 43 kWh / 1000h |
| Linija proizvoda | Home Light – dekorativna rasveta |
Home Light: Premium Rasveta koja Definiše Luksuz
Kao ekskluzivna linija u portfoliju prepoznatljivog uvoznika BB Link iz Surčina, brend Home Light predstavlja sam vrhunac ponude dekorativne rasvete na našem tržištu. Ovi artikli su pažljivo dizajnirani za korisnike koji ne pristaju na kompromise. Spajajući modernu estetiku sa najnaprednijom LED tehnologijom današnjice. Od futurističkih visilica do ultra-tankih magnetnih sistema – Home Light modeli su sinonim za prestiž i osvetljenje koje inspiriše.
Fumagalli Made in Italy