| Artikal | Luster |
|---|---|
| Model / Tip | VESTA 488 |
| Nazivni Napon | 220-240V AC / 50/60Hz |
| Nazivna Snaga | 38 W |
| Temperatura Boje Svetlosti | 3000 K |
| Svetlosni Fluks | 2100 lm |
| Vrsta LEDa | Epistar SMD 2835 |
| Dimabilnost | Ne |
| Boja Artikla | crna / mesing |
| Materijal | Aluminijum/Metal/Akril |
14,600.00 рсд Originalna cena je bila: 14,600.00 рсд.12,600.00 рсдTrenutna cena je: 12,600.00 рсд.
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
| Dimenzije | Prečnik – 720 mm; Visina – 200 mm |
|---|---|
| Način / Tip Montaže | nadgradna |
| Ugao Rasipanja Svetlosti | 120° |
| Indeks Reprodukcije Boje (CRI) | ≥80(Ra) |
| Temperatura Okruženja (ºC) | -10 °C do +45 °C |
| Prosečan Radni Vek | 30 000 h na 25° C |
| Energetska Efikasnost | A+ |
| Stepen Električne Zaštite | Klasa I |
| IP Zaštita | IP 20 |
| Potrošnja Elek. Energije | 38 kWh / 1000h |
| Linija Proizvoda | Home Light – dekorativna rasveta |
Savremen i atraktivan led luster izrađen od aluminijuma u kombinaciji crne i mesing boje.
Ovaj model lustera emituje toplo belo svetlo snage snage 38w koji dolaze iz 4 kraka sa kružnim rasvetnim prstenovima.
Pogodan je za različite namene i enterijerska okruženja.
Garancija dve godine.
Home Light: Premium Rasveta koja Definiše Luksuz
Kao ekskluzivna linija u portfoliju prepoznatljivog uvoznika BB Link iz Surčina, brend Home Light predstavlja sam vrhunac ponude dekorativne rasvete na našem tržištu. Ovi artikli su pažljivo dizajnirani za korisnike koji ne pristaju na kompromise. Spajajući modernu estetiku sa najnaprednijom LED tehnologijom današnjice. Od futurističkih visilica do ultra-tankih magnetnih sistema – Home Light modeli su sinonim za prestiž i osvetljenje koje inspiriše.
Fumagalli Made in Italy