Vesta 529 plafonska LED svetiljka u boji tamnog drveta, snage 24W. Zahvaljujući jedinstvenom izgledu, bojama, nebičnom i modernom ovalnom dizajnu, ova dekorativna rasveta idealno će se uklopiti u svaki prostor i dodatno ga ulepšati.
Napomena:
Poseduje prekidač na bazi putem koga možete promeniti i izabrati boju svetla između toplo bele (žute), neutralno bele i hladno bele boje.
Na taj način možete osvetliti Vaš prostor po želji i napraviti osvetljenje i ambijent prema Vašim potrebama.
U fotografijama proizvoda možete pogledati tehnički crtež i u tehničkoj dokumentaciji možete pogledati i preuzeti: tehnički crtež, uputstvo, saobraznost i deklaraciju.
Garancija dve godine.
8,600.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
| Tehničke karakteristike | Detalji |
|---|---|
| Artikal | Plafonska svetiljka |
| Model / tip | VESTA 529 |
| Nazivni napon | 220-240V AC / 50/60Hz |
| Nazivna snaga | 24 W |
| Temperatura boje svetlosti | 3000 K – 4500 K – 6000 K |
| Svetlosni fluks | 1200 lm |
| Izvor svetlosti | LED |
| Dimabilnost | Ne |
| Boja artikla | Tamno drvo/zlatna |
| Materijal | Aluminijum/Metal/Akril |
| Dimenzije | d-600; š-140 mm; h-95 mm (od plafona) |
| Način / tip montaže | Nadgradna |
| Ugao rasipanja svetlosti | 120° |
| Indeks reprodukcije boje (CRI) | ≥80 (Ra) |
| Faktor snage (pf) | Veće od 0.9 |
| Temperatura okruženja (ºC) | -20 °C do +40 °C |
| Prosečan radni vek | 30,000 h |
| Energetska efikasnost | A+ |
| Stepen električne zaštite | Klasa II |
| IP zaštita | IP 20 |
| Potrošnja električne energije | 24 kWh / 1000 h |
| Linija proizvoda | Home Light – dekorativna rasveta |
Home Light: Premium Rasveta koja Definiše Luksuz
Kao ekskluzivna linija u portfoliju prepoznatljivog uvoznika BB Link iz Surčina, brend Home Light predstavlja sam vrhunac ponude dekorativne rasvete na našem tržištu. Ovi artikli su pažljivo dizajnirani za korisnike koji ne pristaju na kompromise. Spajajući modernu estetiku sa najnaprednijom LED tehnologijom današnjice. Od futurističkih visilica do ultra-tankih magnetnih sistema – Home Light modeli su sinonim za prestiž i osvetljenje koje inspiriše.
Fumagalli Made in Italy
