Vesta 532 zidna LED svetiljka u boji tamnog drveta, snage 14W. Zahvaljujući kružnom obliku, bojama, originalnom i modernom dizajnu, može se uklopiti uz različite enterijere.
Svetlost emituje iz kružnog dela. Pogodna je za stanove, poslovne prostore, ugostiteljske objekte, sa ciljem da na najlepši mogući način istakne zid na kome je ugrađena. Ovo ambijetalno osvetljenje, učiniće svaki prostor lepšim i prijatnim za boravak.
Napomena:
– Poseduje prekidač na bazi putem koga možete promeniti i izabrati boju svetla između toplo bele (žute), neutralno bele i hladno bele boje.
Na taj način možete osvetliti Vaš prostor po želji i napraviti osvetljenje i ambijent prema Vašim potrebama.
– U fotografijama proizvoda možete pogledati tehnički crtež (dimenzije) i u tehničkoj dokumentaciji možete pogledati i preuzeti: tehnički crtež, uputstvo, saobraznost i deklaraciju.
Garancija dve godine.
6,600.00 рсд Originalna cena je bila: 6,600.00 рсд.5,900.00 рсдTrenutna cena je: 5,900.00 рсд.
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
| Tehničke karakteristike | Detalji |
|---|---|
| Artikal | Zidna LED svetiljka |
| Model / tip | VESTA 532 |
| Nazivni napon | 220-240V AC / 50/60Hz |
| Nazivna snaga | 14 W |
| Temperatura boje svetlosti | 3000 K – 4500 K – 6000 K |
| Svetlosni fluks | 600 lm |
| Izvor svetlosti | LED |
| Dimabilnost | Ne |
| Boja artikla | Drvo |
| Materijal | Aluminijum |
| Dimenzije | 340 x 250 x 54 mm |
| Način / tip montaže | Nadgradna |
| Ugao rasipanja svetlosti | 120° |
| Indeks reprodukcije boje (CRI) | ≥80 (Ra) |
| Temperatura okruženja (ºC) | -10 °C do +45 °C |
| Prosečan radni vek | 30,000 h |
| Energetska efikasnost | A+ |
| Stepen električne zaštite | Klasa II |
| IP zaštita | IP 20 |
| Potrošnja električne energije | 14 kWh / 1000 h |
| Linija proizvoda | Home Light – dekorativna rasveta |
Home Light: Premium Rasveta koja Definiše Luksuz
Kao ekskluzivna linija u portfoliju prepoznatljivog uvoznika BB Link iz Surčina, brend Home Light predstavlja sam vrhunac ponude dekorativne rasvete na našem tržištu. Ovi artikli su pažljivo dizajnirani za korisnike koji ne pristaju na kompromise. Spajajući modernu estetiku sa najnaprednijom LED tehnologijom današnjice. Od futurističkih visilica do ultra-tankih magnetnih sistema – Home Light modeli su sinonim za prestiž i osvetljenje koje inspiriše.
Fumagalli Made in Italy
