Vesta 535 plafonska LED svetiljka u kombinaciji boja svetlo drvo/bela, snage 8W. Zahvaljujući jedinstvenom izgledu, neobičnom i modernom dizajnu, koji ističe PVC kugla koja se nalazi ispod abažura u boji svetlog drveta, ova plafonjera će se idealno uklopiti u svaki prostor i dodatno ga ulepšati.
Napomena:
– Poseduje prekidač na bazi putem koga možete promeniti i izabrati boju svetla između toplo bele (žute), neutralno bele i hladno bele boje.
Na taj način možete osvetliti Vaš prostor po želji i napraviti osvetljenje i ambijent prema Vašim potrebama.
– U fotografijama proizvoda možete pogledati tehnički crtež (dimenzije) i u tehničkoj dokumentaciji možete pogledati i preuzeti: tehnički crtež, uputstvo, saobraznost i deklaraciju.
Garancija dve godine.
6,990.00 рсд
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
| Tehničke karakteristike | Detalji |
|---|---|
| Artikal | Plafonska svetiljka |
| Model / tip | VESTA 535 |
| Nazivni napon | 220-240V AC / 50/60Hz |
| Nazivna snaga | 8 W |
| Temperatura boje svetlosti | 3000 K – 4500 K – 6000 K |
| Svetlosni fluks | 400 lm |
| Izvor svetlosti | LED |
| Boja artikla | Drvo |
| Materijal | Aluminijum |
| Dimenzije | Ø350; h-160 mm |
| Način / tip montaže | Nadgradna |
| Ugao rasipanja svetlosti | 120° |
| Indeks reprodukcije boje (CRI) | ≥80 (Ra) |
| Prosečan radni vek | 30,000 h |
| Stepen električne zaštite | Klasa II |
| IP zaštita | IP 20 |
| Potrošnja električne energije | 8 kWh / 1000 h |
| Linija proizvoda | Home Light – dekorativna rasveta |
Home Light: Premium Rasveta koja Definiše Luksuz
Kao ekskluzivna linija u portfoliju prepoznatljivog uvoznika BB Link iz Surčina, brend Home Light predstavlja sam vrhunac ponude dekorativne rasvete na našem tržištu. Ovi artikli su pažljivo dizajnirani za korisnike koji ne pristaju na kompromise. Spajajući modernu estetiku sa najnaprednijom LED tehnologijom današnjice. Od futurističkih visilica do ultra-tankih magnetnih sistema – Home Light modeli su sinonim za prestiž i osvetljenje koje inspiriše.
Fumagalli Made in Italy
