Vesta 536 visilica boje mesinga, sa abažurom od PVC-a, u kome se nalazi G9 grlo. Zahvaljujući elegantnom vertikalnom obliku, bojama, originalnom i modernom dizajnu, može se uklopiti uz većinu enterijera. Svetlost se emituje iz kružnog abažura. Pogodna je za stanove, poslovne prostore, ugostiteljske objekte, sa ciljem da na najlepši mogući način istakne detalje u prostoru.
Napomene:
– Sijalica LED G9, snage 5W se dobija uz nju i uključena je u pakovanje
– Ova zidna svetiljka je pogodna za korišćenje samo uz LED G9 sijalice
– Snaga sijalice za ovu svetiljku iznosi maksimalno 7W
Kupovinom i odabirom između 3 različite boje LED G9 sijalica, možete izmeniti boju svetla od toplo bele (žute), neutralno bele i hladno bele boje.
Na taj način možete osvetliti Vaš prostor po želji i napraviti osvetljenje i ambijent prema Vašim potrebama i zamišljanjima.
U fotografijama proizvoda možete pogledati tehnički crtež (dimenzije) i u tehničkoj dokumentaciji možete pogledati i preuzeti: tehnički crtež, uputstvo, saobraznost i deklaraciju.
4,950.00 рсд Originalna cena je bila: 4,950.00 рсд.3,850.00 рсдTrenutna cena je: 3,850.00 рсд.
Troškovi dostave nisu uračunati u cenu proizvoda i obračunavaju se prilikom isporuke.
| Karakteristika | Opis |
|---|---|
| Artikal | Visilica |
| Model / tip | VESTA 536 |
| Nazivni napon | 220-240V AC / 50/60Hz |
| Tip grla | G 9 |
| Broj grla | 1 |
| Izvor svetlosti | Sijalica (izmenjiva) |
| Boja artikla | Crna |
| Materijal | Aluminijum |
| Dimenzije | h-600mm; kabl-800mm; Ø120mm |
| Abažur | Ø120mm |
| Način / tip montaže | nadgradna |
| Stepen električne zaštite | Klasa II |
| IP zaštita | IP 20 |
| Linija proizvoda | Home Light – dekorativna rasveta |
Home Light: Premium Rasveta koja Definiše Luksuz
Kao ekskluzivna linija u portfoliju prepoznatljivog uvoznika BB Link iz Surčina, brend Home Light predstavlja sam vrhunac ponude dekorativne rasvete na našem tržištu. Ovi artikli su pažljivo dizajnirani za korisnike koji ne pristaju na kompromise. Spajajući modernu estetiku sa najnaprednijom LED tehnologijom današnjice. Od futurističkih visilica do ultra-tankih magnetnih sistema – Home Light modeli su sinonim za prestiž i osvetljenje koje inspiriše.
Fumagalli Made in Italy
